vesti24.mk
ЗАБАВА

Што и се случило? За оваа турска актерка се крена цела Европа, а сега нема да ја препознаете

ECA
Поминаа седум години откако на нашите простори прв пат беше емитувана турската серија „1001 ноќ“, а и понатаму сите ја паметиме таа убавина на главната актерка, славната Шехерезад.

Бергузар Корел, мажена е за актерот Халит Ергениќ, колега од серијата.

Таа очигледно ужива во бракот и нема потреба претерано да се експонира.

Еве како изгледа денеска:

View this post on Instagram

#berguzarkorel #new #enmagazinn

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn) on

 

 

Loading...

Related posts