vesti24.mk
ЗАБАВА

Силвија Карузо обожава да го покажува својот задник, а поради тоа е омилена на сите италијанци

ECA

Силвија Карузо е италијанката по која полудеа италијанците, а може да се каже дека и целиот свет. Таа е само Инстаграм ѕвезда, која ја следат повеќе од 1,6 милиони следбеници, а тоа се должи на нејзините провокативни фотографии.

Манекенката, травел блогерката и повремената водителка привлече големо внимание со својот атрактивен изглед и со своите “жешки” фотографии кои ги објавува речиси секој ден.

Таа е родена во Рим, а од 2016 година нејзиниот живот не се променил премногу, бидејќи и понатаму обожава патувања и ужива во луксузниот начин на живот.

Нејзината популарност се проширила и надвор од родната Италија, во која во последен период не престојува многу често. Моментално таа престојува во Јужна Африка, но каде и да се наоѓа, нејзините следбеници се сигурни дека секогаш ќе бидат почестени со вакви провокативни кадрови од неа.

Loading...

Related posts