vesti24.mk
ЗАБАВА

Синот на Цеца се сликаше потполно гол

ECA
Синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ со задоволство ги покажува резултатите од напорните тренинзи.

Откако почна да тренира професионален бокс, Вељко Ражнатовиќ е горд на своето тело, па повремено на фановите на Инстаграм им објавува моменти од своите напорни тренинзи, или после нив.

Наследникот на Цеца овојпат се фотографираше по тужирање, потполно гол, само со пешкир на себе.

Обожавателските се воодушевени од овој потег, а на фотографијата јасно се гледа дека Вељко е се позгоден и дека секој мускул му доаѓа до израз.

Имено, малиот Ражнатовиќ неодмана откри дека почнал да се занимава со бокс и веќе ги забележал првите победи.

Loading...

Related posts