vesti24.mk
ЗАБАВА

СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ РУСИЈА: Најдобриот пилот во невидено срамно издание!

ECA

15 руски пилоти на цивилната авијација направија голем скандал кога на една журка играле полу голи на Бени Бенсаи.

Снимката многу брзо се прошири на социјалните мрежи, а дисциплинската комисија се уште нема пронајдено адекватна казна.

Loading...

Related posts