ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Скандал во Брвеница-пред очите на полицајците тепачка!

ECA

Невиден скандал се случи денеска во општина Тетово-Брвеница, каде што пред очите на полицајците се закануваа со смрт. Пренесува tetovasot.com

Skandal në Bërvenicë: Në sy të policëve rrihet shqiptari dhe kërcënohet me vdekje nga pronarët maqedonas (VIDEO)Lexo më shumë. Kliko në linkun:http://www.tetovasot.com/2017/08/skandal-ne-bervenice-ne-sy-te-policeve-rrihet-shqiptari-dhe-kercenohet-me-vdekje-nga-pronaret-maqedonas-video/

Posted by Tetova Sot on Monday, 31 July 2017

Loading...

Related posts