ЗАБАВА

Скоро гола – Северина РАСПАЛИ на настап!

ECA

Убавата Хрватица секогаш остава без здив. Цело лето агендата и е полна со настапи, а за секој од нив Севе има специјален стајлинг.

Овој пат ја запали публиката во Задар со бујното деколте и фустанчето со ресички кое откриваше многу.

извор:репортер

Loading...

Related posts