vesti24.mk
ЗАБАВА

Славната актерка во шестата деценија го покажала телото во бикини: На никого не му е јасно како изгледа толку добро на тие години

ECA

Таа ги руши сите стандарди, очекувања, предрасуди, точни и неточни проценки. Хали Бери е жена на која годините не и можат апсолутно ништо. И да подвлечеме – не и можат апсолутно ништо.

Актерката вчера на Инстаграм поставила фотографија на која е во црн костим за капење. Фотографијата била нејзината новогодишна честитка, со порака дека е подготвена за 2018-тата година.

View this post on Instagram

Coming for you 2018

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Хали, која има 51-на година, воодушевила илјадници луѓе на Инстаграм. За еден час добила повеќе од 67.000 лајкови, и многу, многу коментари.

“Прекрасна си”, “Како успеваш да бидеш во таква форма?”, “Колку години кажа дека имаш? 22?”, пишувале нејзините фанови.

Хали е навистина нешто посебно. Во нејзиниот случај годините не само што не се важни, туку и како да се бројат наназад. Како минува времето, таа изгледа помладо и поубаво, па може и навистина да дојде таа бројка од 22.

Loading...

Related posts