vesti24.mk
ЗАБАВА

Смешната страна на сексапилот: Позираше топлес, па доживеа незгода – Фото

ECA

25-годишната манекенка Кејт Аптон позираше за славното списание Sports Illustrated.

Фотосесијата се правеше на карпестите плажи во Аруби, а манекенката сето време позираше облечена во сексапилни парчиња облека.

View this post on Instagram

#kateupton

A post shared by Boss Babes (@bossbabeszz) on

Освен костимот за капење, Аптон носеше и здолниште со кое позираше во топлес издание, покривајќи ги своите голи бујни гради со рацете.

Во еден момент, атрактивната блондинка се слизна на влажните карпи и заврши во водата. Иако падот, на прв поглед, делуваше опасно, изгледа Кејт помина добро, смеејќи се на својата незгода.

Loading...

Related posts