vesti24.mk
ЗАБАВА

Со ова „селфи“ Наташа Беквалац покажа кого сака највеќе на свет (фото)

ECA

Наташа Беквалац, пред неколку дена објави фотофрафија на својот Инстаграм профил која ги воодушеви нејзините фанови и им покажа кој и значи во животот.

Таа откри кого сака највеќе на сватот, а на фотографијата ги покажа, својот сопруг Лука и нејзината сестра.

Наташа го објави ова селфи а под него напиша „еве кого сакам највеќе на свет“

Loading...

Related posts