vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Сопственичката на најдобриот задник на Инстаграм позирала потполно гола

ECA

Елизабет Рију многумина ја нарекуваат сопственичка на најдобриот задник на Инстаграм, а токму таа титула ѝ донела 1,6 милиони следбеници на оваа социјална мрежа.

Елизабет редовно објавува предизвикувачки фотографии, но овојпат отишла до крај. Француската убавица позирала сосема гола насред Аризона, а во преден план е ставен нејзиниот задник. Покрај неа, позирала и нејзината пријателка Клаудија Тихан – уште една Инстаграм инфлуенсерка која на оваа социјална мрежа ја следат повеќе од 80 илјади луѓе.

“Замисли колку би било лесно, само замисли”, напишала во описот сексапилната Рију, а нејзиниот потег развил дискусија во коментарите.

Додека едни го поддржувале нејзиното соблекување и говореле дека тоа е одраз на слободата, други ја обвинувале дека се што сака да постигне е да привлече внимание со голотијата.

“Не сфаќам. Што е поентата со оваа фотографија?”, “Ќе те отследам поради ова”, “Зошто Инстаграм се уште го нема отстрането ова? Ова е промовирање на голотија, деца го гледаат ова! Вие кои ја следите, бидете позрели од неа”, биле само некои од коментарите.

“Таа има право да прави што сака со своето тело”, заклучиле други.

извор:точка.ком.мк

Loading...

Related posts