vesti24.mk
ЗАБАВА

Спот ли е? или филм за возразни? Карлеуша е секси професорка, Дара е немирна ученичка (ВИДЕО)

ECA

Атрактивните српски пејачки и некогашни лути ривалки, Јелена Карлеуша и Дара Бубамара очигледно многу добро се погрижиле за својот стајлинг, а овој провокативен спот дефинитивно ќе го погледнете неколку пати.

Пејачките доста посветено се вложиле и дале сѐ од себе за овој спот да изгледа вака атрактивно, а двете неодоливи турбо-фолкерки позираат облечени (поточно соблечени) во провокативни комбинации, кои повеќе откриваат, одошто покриваат.

Јелена е во улога на секси професорка по француски јазик, а Дара е во улога на непослушна ученичка.

Погледајте го видеото:

Loading...

Related posts