vesti24.mk
ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА

Станија објави супер секси фотографии покрај базен, сите гледаат во нејзиниот задник

ECA

Мора да се признае дека Станија Добројевиќ многу води сметка за својата линија. Таа вежба редовно, а на радост на посилниот пол, таа гордо го покажува своето тело. Старлетата сними уште еден секси едиторијал овој пат во костим за капење.

Станија се фотографираше крај базен, а најмногу до израз дојдоа нејзините облини.

Loading...

Related posts