vesti24.mk
ЗАБАВА

Старлетата повторно во центар на внимание, предлабокиот шлиц откри многу интимни делови

ECA

Старлетата Ким Кардашијан Вест последните неколку денови престојува во Мајами и е во очигледно многу летно расположение. Речиси секој ден се појавува во неон облека и го истакнува бронзениот тен, но длабокиот шлиц покажа колку се грижи за своите интимни делови.

Каде и да се појави таа привлекува големо внимание. Меѓутоа, не на сите им се допадна што носеше старлетата кога се појави на улиците во Мајами. Длабокиот шлиц од здолништето навистина откри премногу, нејзините танга гаќички во зелена нијанса и меѓуножјето.

View this post on Instagram

Last night in Miami🔥

A post shared by Kim Kardashian West (@kimk.shoot) on

Исто така, многумина забележаа дека Ким има потемен тен на телото со што се докажува дека таа е голем обожавател на кремовите за потемнување на кожата.

Таа во Мајами синоќа беше и во присуство на својот сопруг на свадбата на раперот 2Chainz, каде Ким повторно се појави во неон издание.

Loading...

Related posts