ЖИВОТ

Стигна ќеркичката: Се породи Ана Николиќ

ECA

Пејачката Ана Николиќ се породи денеска во Белград и на свет донесе девојче на кое таа и нејзиниот сопруг Раста му дадоа име Тара.

Ана се породи со царски рез, а бебето е тешко 2 килограми и 400 грама.

Пејачката се чувствува одлично, а ја породил наголемиот експерт за високоризична бременост во регионот проф.д-р Жељко Миковиќ.

Loading...

Related posts