vesti24.mk
СВЕТ

Страшни детали за смртта на Авичи: Телото му било покриено со убодни рани

ECA

Светски познатиот шведски диџеј Авичи, кој беше пронајден мртов на 20 април во Оман, се самоубил, соопшти сајтот ТMZ, цитиран од светските агенции.

Музичарот кој страдал од силна депресија, си нанел смртоносни рани со парчиња стакло и починал од губење на крв.

Тој испил шише вино го исркшил стаклото и се повредувал се додкеа не искрварил. „Бизнис инсајдер“ пак пишува дека полицијата досега нема излезено со официјален став за што станува збор, дали за природна смрт или за смаоубиство.

Loading...

Related posts