ЗАБАВА

Татјана Стојановска дома го прослави роденденот

ECA

Татјана Стојановска го прослави роденденот во домашна атмосфера. Таа сподели семејна фотографија од  прославата на својот роденден. Во домашна атмосфера, со торта во форма на срце, со својот син и родителите, познатата презентерка ја дувна роденденската свеќичка.

извор:репортер.мк

Loading...

Related posts