ЗАБАВА

Тотална модна „утка“ на популарната пејачка: Се стегна како „колбас“ (ФОТО)

ECA

Фолк-пејаката Сека Алексиќ последниве години напорно тренира во вежбалница благодарение на што успеа да ја дотера својата става, па и по раѓањето на својот син Јаков, таа може да се пофали со завидна линија. Сепак, не секоја тоалета му прилега на нејзиното мускулесто тело надарено со облини, така што дефинитивно аутфитот со кој им се пофали на своите инстаграм-обожаватели е тотална утка! Всушност, проценете сами:

Loading...

Related posts