vesti24.mk
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

“Тренираме за да изгледаме добро кога сме голи” (18+)

ECA

Веројатно нема подобро чувство од тоа да тренирате голи на прекрасна плажа покрај море. Тоа го искусиле и двете девојки чие видео набрзо станало вирално.

“Тренираме за да изгледаме добро кога сме голи”, пишува под видеото кое е едно од најпопуларните во последните неколку дена.

Истата Инстаграм страница објавува слични видеа и фотографии, па таму можат да се најдат многу сексапилни објави, меѓутоа видеото е сепак вистински исклучок.

View this post on Instagram

Killing it! 🔥💪🏾 – 📽 @valentinalequeux

A post shared by Daily Gym Life (@dailygymlife) on

“Направете го истото и приклучете нѝ се”, повикуваат двете девојки кои наводно се занимаваат со манекенство

View this post on Instagram

💪🏽💥 @nadine_kerastas

A post shared by Daily Gym Life (@dailygymlife) on

Loading...

Related posts