vesti24.mk
ЗАБАВА

Трудната Криси Тајген покажала мал трик со кој нејзините гради “остануваат на место”

ECA

Трудната манекенка Криси Тајген се појавила во шоуто “Lip Sync Battle Live” во секси издание, иако е трудна со нејзиното второ дете.

Сепак, Криси не би била Криси доколку не би била искрена – таа им покажала на своите обожаватели дека вовлекувањето во провокативниот фустан бил вистински потфат кој вклучувал мидер и многу самолепливи ленти по градите.

За што станува збор? Погледнете во видеото:

View this post on Instagram

#chrissyteigen

A post shared by Chrissy Teigen Snapchat (@chrissyteigensnapchat) on

Но, Криси не е единствената која ја открила магичната моќ на самолепливите ленти на градите. Тоа претходно го направи и Ким Кардашијан.

“Сум ги испробала сите видови на самолепливи ленти, а најдобра е онаа изолирачката. Важно е само пред лепењето, на кожата да немате остатоци од лосион или масло. И секако, бидете спремни на она што ќе се случи кога ќе ја одлепувате лентата”, шеговито напишала старлетата.

Loading...

Related posts