ЗАБАВА

ЦЕЦА НА ТАЈНА ВЕЧЕРА ВО ЦРНА ГОРА: Еве со кој била во ваков секси стајлинг!

ECA

Пејачката и нејзината наследничка во вечерните часови излегле од својот стан во Бечичи и се упатиле во ресторан во Будва, во кој доаѓаат само одбрани гости.

„Гледај мајка, бирај ќерка“ не важи кога е во прашање фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија бидеји кога се заедно тешко ќе препознаете дека има толкава разлика во годините меѓу нив.

Тие две не само то личат, туку и заедно излегуваат, па делуваат како да се другарки или сестри.

Цеца во повеќе наврати истакнала дека со своите деца има изградено пријателски однос, но дека во секој момент се знае кој е авторитет во куќата. Тоа не ги спречува заедно да излегуваат и во ноќен провод.

Цеца блескала во црвен фустан прилепен за нејзиното тело, а чевлите со леопард принт во склоп со чантата. Анастасија пак во црно кратко фустанче, па тешко може да се оцени која изгледа подобро.

извор:инфомакс

Loading...

Related posts