vesti24.mk
КУЈНА

ВАКВИ НЕ СТЕ ПРОБАЛЕ: „Тулумби од рерна”

ECA
Совршен десерт кој може да го направите во вашата кујна. Омилениот вкус на тулумби во ново руво. Направете тулумби во рерна, еве и како.

извор: пресс24

Loading...

Related posts