ЗАБАВА

Вели дека момчето ја фотографирало гола под тушот но еден детаљ открива сосема поинаква приказа(ФОТО)

ECA
Кога сакате да излажете дека сте во врска иало сте сингл и немате партнер, што би направиле? Судејќи по овие неколку случаеви на интернет, ќе се одлучите за „случајно„ направено селфи.

Сепак внимавајте пред да ја објавите.

Оваа девојка објавила фотографија и напишала дека момчето ја фотографирало, само што излегла од под туш, но не обрнала внимание на еден важен детаљ.

А друга пак им посакала добра ноќ на своите пријатели на Фејсбук со фотографија која наводно ја сликало нејзиното момче додека спие.

 

извор:пресс24

Loading...

Related posts