vesti24.mk

Tag : Автобус

ЗАБАВА

Бесплатниот превоз на пензионерите им донесе бесплатен концерт на патниците: „Подрум одам мајче“директно од ЈСП 65-б (ХИТ ВИДЕО)

admin
На социјалната мрежа Твитер се појави видео на кое се гледа како пензионерите во автобус на ЈСП со бројот 65-б, пеат стара народна македонска песна.
ВЕСТИ

Двајца навивачи на Работнички се повредени по каменувањето на автобусот среде Скопје (ФОТО)

admin
Двајца повредени е билансот од вечерашниот инцидент кој се случи во центарот на Скопје откако беше каменуван автобусот со навивачите на Работнички. Повредените со возило
ЗАБАВА

Шокантна снимка од Лондон го згрози светот: Побеснета мајка пред очите на своите деца турна друга жена под автобус (ВИДЕО)

admin
Полицијата речиси година дена се обидува да го реши случајот со напад во Лондон, а сега е објавена снимка и се бараат информации за напаѓачката.
ЗАБАВА

Била сама во автобус кога возачот застанал: Погледнал во ретровизор, а потоа следело нешто што ја оставило без зборови

admin
Поголемиот број од жените се плашат да патуваат со ноќен превоз, посебно ако се сами и во автобусот нема премногу луѓе. Често се случува возачите
ЗАБАВА

Возач му дозволил на мајмун да го вози автобусот: Патниците уживале, вработениот е казнет

admin
Возач на автобус во Индија е суспендиран, бидејќи за време на возењето му дозволил на мајмун да го држи воланот. Како што пренесува „BBC“, превземени
ЗАБАВА

Најстрашна снимка од поплава: Водата проголта автобус полн со патници, а потоа го однесе низ река (ВИДЕО)

admin
Северна Индија ја зафатија страшни поплави, а за нивните размери најдобро зборува морничавата снимка која се појави во медиумите. На снимката се гледа како водата
ЗАБАВА

Трудница влегла во преполн автобус, па се разочарала од луѓето: Постапката на еден човек потполно ја поразил

admin
Каде исчезна бонтонот и емпатијата, е прашање кое многу жени го поставуваат на социјалните мрежи. На тоа ги поттикна една трудница во поодмината бременост на
ЗАБАВА

Нов хит на интернет: Откако вчера не можеше да се влезе во автобус поради дождот, денес граѓаните со нова мака во автобусите (ВИДЕО)

admin
Откако вчера Скопје го зафати големо невреме, на социјалните мрежи се појавија фотографии и видео кои ги насмеаја сите. Иако ситуацијата во градот Скопје особено
ЗАБАВА

Хит на социјалните мрежи по невремето во Скопје: „качи се во автобус ако можеш“ (ФОТО)

admin
Откако денеска Скопје го зафати големо невреме, на социјалните мрежи повторно се појавија фотографии кои ги насмеа сите. Иако ситуацијата во градот Скопје особено по
Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Грција: Гром удри во автобус со патници, возилото целосно изгорело (ВИДЕО)

admin
Меѓуградски автобус изгорел од удар на гром во североисточна Грција, но за среќа никој не бил повреден, соопштила грчката противпожарна служба. Автобусот патувал на релација