vesti24.mk

Tag : актери

ЖИВОТ

Првите фотографии од ќерката на Дилара и актерот од Македонија

Ferad Aruc
Иако се мега популарни во Турција, преубавата Дилара, односно Ебру Озкан Шабан и нејзиниот сопруг, актерот од Турскиот театар, Ертан Шабан, се трудат приватниот живот
ЗАБАВА

Блам на Оскарите: Тргна на маскембал па заврши на Оскарите, фустанот чини над 4 милиони долари, а изгледа како грд кристален лустер

Ferad Aruc
Селма Хајек (51) на 90. доделување на Оскарите се појави во најскапиот, но и најгрдиот фустан, според стилистите. Александро Микеле е „виновникот“ поради когo актерката