vesti24.mk

Tag : Али Банат

ЗАБАВА

Почина милионерот Али: Кога дозна дека боледува од рак, со својата постапка го воодушеви светот (ВИДЕО)

admin
Пред три години австралијанскиот милионер Али Банат дознал дека боледува од рак, а докторите му рекле дека му преостануваат уште седум месеци живот. Таа ужасна...