vesti24.mk

Tag : Аманда Феј

ЗАБАВА

Има 210 килограми, а луѓето ѝ плаќаат да јаде во живо: Се чувствува физички и сексуално среќна

admin
Млада девојка со свој еротски интернет-видеоканал, која е позната по нејзините 210 килограми, откри дека заработува стотици фунти така што јаде 10.000 калории дневно пред