vesti24.mk

Tag : ампутирани нозе

ЗАБАВА

Погледнете зошто ова девојче е голем херој: Двете нејзини нозе се ампутирани, а таа си го оствари својот најголем сон

admin
Девојчето Дејзи Меј Деметре од Бирмингем има двојна ампутација на нозете, но не дозволила тоа да ја спречи во остварувањето на соништата. Има седум години,