vesti24.mk

Tag : анализ ган

ЗАБАВА

Бев вечно гладна и живеев на салати: Потоа се здебелив и се ми се промени (ФОТО)

admin
Додека поголемиот број од луѓе се трудат да ги изгубат килограмите, една девојка од Австралија тврди дека среќата ја пронашла кога добила плус килограми. Анализ