vesti24.mk

Tag : Анастасија Квитко

ЗАБАВА

Оваа Русинка ги има најубавите облини: “Подобра сум од Ким Кардашијан, немам направено пластични операции”

Ferad Aruc
Анастасија Квитко е една од најпознатите Русинки, иако не се занимава со јавна работа. Таа е всушност Инстаграм ѕвезда, а на социјалните мрежи ја следат
ЗАБАВА

Популарен руски модел тврди дека ја има “најубавата светска задница”! – Галерија

Ferad Aruc
Се чини дека Ким Кардашијан и Џо Ло – две од најпопуларните жени со “големи задници” – конечно се најде  во натпревар во рускиот модел