vesti24.mk

Tag : Ана Винтур

ЗАБАВА

Ким Кардашијан ја сними седмата насловна страна за “Vogue”, а претходно ѝ рекле дека никогаш нема да позира за престижниот магазин

Ferad Aruc
Старлетата Ким Кардашијан има цела армија фанови, но исто толку луѓе кои не ја поддржуваат нејзината работа, лик и дело. Па одлуката на уредничката Ана...