vesti24.mk

Tag : Ана Стојановска

ЗАБАВА

„Некст тајм“ допре до сите Македонци – погледнете го најубавиот спот за песната „Слушам кај шумат шумите“

admin
„Некст Тајм“ имаат нова песна. Вчера со почеток во 20 часот во Драмскиот театар во Скопје, момците од „Некст Тајм“ по пауза од две години