vesti24.mk

Tag : англичанец

ЗАБАВА

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Англичанец ја прослави победата сам во бар полн Колумбијци (ВИДЕО)

admin
Англичанец се најде сам во кафуле полно Колумбијци во моментот кога репрезентацијата на Англија ја победи Колумбија во осмина-финалето од Светското фудбалско првенство. Откако пеналите одлучија дека
ЗАБАВА

ВИДЕО: Англичанец прв пат во животот проба ракија- погледнете ја неговата урнебесна реакција

admin
Челичење во живо. Британец веднаш го зема шишето вода како би ја „излгасил“ првата голтка ракија. Самоуверено го зема пластичното шише во раце и го