vesti24.mk

Tag : Андријана

ЗАБАВА

(ФОТО) Андријана е Мис на медитеранот, а јасно ни е и зошто е избрана

Ivana
Младата Андријана Илиоска е победник на изборот за убавина Мис Медитеран што се одржа во Кипар. Лиценцата за овој избор од Македонија, ја поседува модното