vesti24.mk

Tag : андроид телефони

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Никогаш не ги инсталирајте ги овие апликации на вашите Андроид телефони: Гугл предупредува на измами!

admin
Гугл ги предупреди корисниците на уреди со Андроид, особено оние кои сакаат да играат игри на своите телефони, на ризичниот тренд кој во последно време...