vesti24.mk

Tag : Анорексијa

ЗАБАВА

Има само 40 килограми: Бившата на Вељко Ражнатовиќ се соочува со сериозно заболување

admin
Водителката и манекенка Ксенија Бујишиќ, на пошироката јавност позната како поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ, се соочи со сериозно заболување. Имено, она што до сега