vesti24.mk

Tag : Антигва

ЗАБАВА

Голем поздрав од рајскиот остров Антигва за Заев и Димитров (ВИДЕО)

admin
Eден Македонец кој е на одмор на Антигва, на Карипските острови, сподели „отрезнувачко“ видео на социјалните мрежи и упати голем поздрав до премиерот Зоран Заев