vesti24.mk

Tag : Анхелина Хадерџонај

ЗАБАВА

Косовската убавица: Анхелина Хадерџонај (ФОТО)

admin
Анхелина Хадерџонај е успешна пејачка и фотомодел со потекло од Косово. Хадерџонај е родена на 2 декември 1993 година во Лос Анџелес, а порасна во...