vesti24.mk

Tag : Анѓео другог реда

Uncategorized

Ексклузивни фотографии од снимањето на новиот спот на Цеца (ФОТО)

admin
Цеца Ражнатовиќ го сними спотот за баладата „Анѓео другог реда“, кој наскоро ќе и’ биде претставен на публиката. Цеца за спотот го ангажира романскиот манекен Флоријан,