vesti24.mk

Tag : анџелина џоли википедија

Uncategorized

Бред Пит во својата прва фотосесија за списание по разводот со …

admin
Поминаа повеќе од седум месеци откако беше објавена веста дека златната двојка на Холивуд се разведува. По тешкиот период поминат подалеку од очите јавноста, Бред
Uncategorized

Анџелина Џоли Посвоила едно од своите деца со …

admin
Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Медокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде старателството над детето од Моунх Сара