vesti24.mk

Tag : анџелина џоли и бред пит

Uncategorized

Анџелина Џоли Посвоила едно од своите деца со …

admin
Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Медокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде старателството над детето од Моунх Сара