vesti24.mk

Tag : април

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Стрелците нека почнат диета, тежок период за Водолиите: Дневен хороскоп за 10-ти април

admin
Дневен хороскоп за среда (10.04.2019). ОВЕН Работа: Ве очекува фаза која не е претерано поволна за вашата работа. Подгответе се за некои проблеми. Љубов: Ви...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Децата родени во април се навистина посебни: Дознајте зошто е тоа така

admin
Досегашните истражувања покажале дека некои особини навистина зависат од месецот на раѓање, а еве што кажува тоа за оние кои се родени во април. Тие...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Промени во љубовта, здравјето и работата: Што ќе му донесе овој април на вашиот хороскопски знак?

admin
Наближува четвриот месец од година и носи многу нови можности и авантури. Проверете што ве очекува во работата, љубовта и здравјето овој април, според вашиот...
Uncategorized

Пораст на индустриското производство

admin
Индустриското производство без влијанието на сезонскиот и календарскиот рок во споредба со претходниот месец постигна раст од 2,3 насто Индексот на индустриско производство без календарски...