vesti24.mk

Tag : арапи

ЗАБАВА

Тие можат да го купат целиот свет: Ова се најбогатите живи Арапи (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

admin
Жителите на арапските држави важат за најбогати луѓе на светот. Како што многумина тврдат, Арапите се уште не се сретнале со цена која не им