vesti24.mk

Tag : арбен џафери

Uncategorized

Заев и Ахмети ја одбија средбата со Иванов

admin
Лидерите на СДСМ и на ДУИ, Зоран Заев и Али Ахмети, ја одбија поканата на претседателот на државата Ѓорге Иванов за лидерска средба по настаните