vesti24.mk

Tag : арда туран

Uncategorized

Заминуваат тројца фудбалери од Барселона, а пристигнуваат…

admin
Медиумите веќе на големо нагаѓаат како ќе изгледа новиот тим следната сезона. Жереми Матије и Арда Туран сигурно заминуваат, а најновата информација е дека и