vesti24.mk

Tag : арменд арслани

ВЕСТИ

Директорот на струшката болница и вработените “ја победија“ короната, на работа без маски

admin
Директорот на болницата во Струга, Арменд Арслани, кој е и поранешен заменик-министер за здравство, покажува голема недоговорност на работното место. Тој е доктор по општа...