vesti24.mk

Tag : Артур

СПОРТ

Најавеното засилување на Барса изведе генијална минијатура во шеснаесетникот

Ferad Aruc
Барселона пред извесно време го задржа ексклузивното право да го откупи суперталентираниот Артур за 30 милиони евра и со самото тоа го најави како засилување