vesti24.mk

Tag : ас имам талент

ЗАБАВА

„Дали сте вие нормални“: Брат и сестра со својот настап ги шокираа жирито и публиката

Ferad Aruc
Само неколку секунди од настапот на братот и сестрата Емили и Били беа доволни за публиката во британското издание на шоуто „Јас имам талент“ да