vesti24.mk

Tag : Атика

ВЕСТИ СВЕТ

ГОРИ АТИНА: Ципрас итно вратен назад од службен пат – состојбата во Атина алармантна!

Ferad Aruc
Грчкиот премиер Алексис Ципрас ја прекина посетата на Босна и Херцеговина и нема да присуствува на свеченоста во Мостар, каде што требаше да биде награден