vesti24.mk

Tag : базем бизарна трагедија

ЗАБАВА

По бизарната роденденска трагедија се огласи познатата блогерка: Ќерка ми постојано прашува каде е татко ѝ, а јас немам срце да и кажам (ВИДЕО)

admin
Влијателната руска блогерка Екатерина Диденко се огласи по роденденската трагедија во која животот го загуби нејзиниот сопруг Валентин Диденко. Валентин починал од труење заедно со...