vesti24.mk

Tag : Бакнеж

ЗАБАВА

На ова момче му се смее целиот свет: Се обиде да ја бакне девојката пред камерите точно на полноќ, па гадно зажали (ВИДЕО)

admin
На крајот на старата и почетокот на Новата година момчето од оваа снимка се обиде да ја искористи за бакнеж пред камерите со девојката која
ЗАБАВА

Невестата одби да го бакне младоженецот на свадбата: Сватовите во шок, а причината ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

admin
Веа Лаулу од Хаваи откако се омажи за својата долгогодишна љубов Мана на слатка церемонија направи несекојдневна ситуација од која останаа сите зачудени. По венчавката
ЗАБАВА

Реакцијата на ова девојче ќе ве насмее: Кога мама и тато ќе се бакнат, таа го прави ОВА (ВИДЕО)

admin
Ова мало девојче го сака својот татко само за себе. Видеото кое со сигурност ќе ви се допадне, покажува како малечката убавица реагира кога нејзините
Uncategorized

Дали може да се пренесе болест преку плунка?

admin
Во устата живеат стотици микроорганизми, но дали истите се пренесуваат преку плунката? Ризикот за пренесување заразни микроорганизми е многу низок бидејќи самата плунка содржи антитела